Aeroklub Lubelski - Usługi lotnicze - Wystawa samolotu z reklamą

Usługi lotnicze

Wystawa samolotu z reklamą

Jeśli szukacie Państwo skutecznych i nowatorskich pomysłów na ekspozycję swojej reklamy, mamy do zaoferowania nasze samoloty, które można pokryć reklamą na całej powierzchni, ustawiając samoloty w dowolnym miejscu, czy to w środku pomieszczeń handlowych, czy na zewnątrz.

Aeroklub ma do zaoferowania następujące samoloty:

reklama samolot

Aktualnie samoloty te nie są użytkowane, dlatego nie ma żadnych ograniczeń czasowych co do ich udostępniania w celach reklamowych.

Skuteczność reklamy
Niewątpliwym atutem towarzyszącej reklamy jest jej innowacyjność i rzadkość stosowania. Nie trzeba nikogo przekonywać, że taka wystawa statku powietrznego jest zawsze źródłem dużego zainteresowania. Każdy zainteresowany poświęca bowiem przynajmniej kilkanaście sekund swojej uwagi na obejrzenie wystawy, co w połączeniu z Państwa reklamą może spełniać rolę bardzo dobrego środka przekazu informacji. Co więcej, każdy zainteresowany wystawą jest gotów podzielić się swoimi wrażeniami ze znajomymi, mówiąc np. "Słuchajcie, widzieliście samolot w ... ?", co zwielokrotni liczbę odwiedzających i równocześnie powiększy ilość odbiorców przekazu reklamowego. Dodatkowo, niespotykana dotychczas forma takiej wystawy powodują, że przekaz informacyjny zawarty w takiej reklamie jest lepiej zapamiętywany i odróżniany od tradycyjnych reklam.

Więcej informacji na temat wystawy samolotu można uzyskać w Aeroklubie.

Zobacz także ofertę wystawy szybowca.

14.08.2012
Akcja lisy - potrzebni operatorzy

30.03.2012
Potrzebni operatorzy na akcję zrzucania szczepionek