Aeroklub Lubelski - Usługi lotnicze - Pokazy lotnicze

Usługi lotnicze

Pokazy lotnicze

pokazy lotnicze samolotowePokazy lotnicze są wspaniałą atrakcją uświetniającą festyny, koncerty, pikniki, dożynki i inne imprezy publiczne. Imprezy z udziałem samolotów, szybowców czy skoków spadochronowych przyciągają zawsze większą publiczność i pozwalają doskonale wypełnić czas w programie organizatora.

pokazy lotnicze skokiPokazy lotnicze dostarczają publiczności mocnych wrażeń, budząc ogromne zainteresowanie zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników, którzy to są często głównym czynnikiem zachęcającym całą rodzinę do wzięcia udziału w imprezie.

Aeroklub Lubelski oferuje wiele możliwości w zakresie pokazów lotniczych, w tym:

• akrobacje samolotowe, szybowcowe,
  • skoki spadochronowe,
  • pokazy motolotni,
  • pokazy modeli latających.

pokazy lotnicze szybowcoweNiepowtarzalną i niezapomnianą atrakcją dla uczestników imprez są także loty widokowe.

Sponsorom, organizatorom i innym firmom uczestniczącym w imprezie Aeroklub może zaoferować dodatkowe usługi reklamowe, np.:

14.08.2012
Akcja lisy - potrzebni operatorzy

30.03.2012
Potrzebni operatorzy na akcję zrzucania szczepionek