Aeroklub Lubelski - Usługi lotnicze - Fotografia lotnicza

Usługi lotnicze

Fotografia lotnicza

z lotu ptakaAeroklub Lubelski oferuje swoje usługi także w zakresie fotografii lotniczej, która umożliwia ukazanie obiektów lub określonej przestrzeni w niespotykanym normalnie ujęciu. Dzięki temu, zdjęcia lotnicze dostarczają wielu cennych informacji, a przede wszystkich stanowią doskonałą prezentację o dużych walorach estetycznych.

Najpopularniejsze tematy zdjęć lotniczych to:

• z lotu ptakaarchitektura - dla potrzeb koncepcji i wizualizacji projektów
  • krajobraz - dla zaprezentowania malowniczych walorów przyrody, publikacji i materiałów promocyjnych
  • przemysł - dla projektów technologicznych i przemysłowych
  • urbanistyka - dla potrzeb projektowania planistycz-
    Lublin nocšnego, ruralistycznego, drogowego; inwentaryzacji stanu istniejącego; prac naukowych, badań archeologicznych, oceny zanieczyszczenia, badań statystycznych (np. badanie występowania konkretnych gatunków roślin), kontroli upraw rolniczych (np. dla potrzeb dofinansowania bezpośredniego), promocji inwestycji, oraz wielu innych dziedzin.

LublinAby uzyskać wymagany efekt na zdjęciach, trzeba wziąść pod uwagę takie parametry jak wysokość, kąt ujęcia obiektu, oświetlenie (pora dnia i pogoda).

W razie jakichkolwiek pytań służymy informacją i pomocą.

14.08.2012
Akcja lisy - potrzebni operatorzy

30.03.2012
Potrzebni operatorzy na akcję zrzucania szczepionek