Aeroklub Lubelski | Ankieta
 

Ośrodek szkolenia Lotniczego

Aeroklub Lubelski w Radawcu rozpoczyna nabór na szkolenie teoretyczne do licencji pilota szybowcowego SPL, oraz pilota samolotowego turystycznego PPL(A) w trybie weekendowym.

Pilot Szybowcowy

Ogólna liczba zajęć to 65 godzin, zgodnie z Programem Szkolenia Szybowcowego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej.

O ewentualnych zmianach osoby, które wypełniš formularz zostanš poinformowane telefonicznie lub na adres e-mail. Więcej informacji pod numerem telefonu 607034364


Pilot Samolotowy

Ogólna liczba zajęć to 100 godzin, zgodnie z Programem Szkolenia Samolotowego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej. O ewentualnych zmianach będziemy informować telefonicznie lub na adres e-mail.

Więcej informacji pod numerem telefonu 604 605 400. 

Wypełnij formularz!

Najłatwiej jest nam zorganizować szkolenie gdy uzbiera się odpowiednia liczba chętnych. Dlatego prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa w wybranym szkoleniu. Wtedy jesteśmy w stanie ustalić preferencyjne warunki i dogodne terminy. Oczywiście wypełnienie ankiety nie zobowiązuje Cię do uczestnictwa w szkoleniu, choć mamy nadzieję, że z chęcią skorzystasz z naszej oferty. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie.
 

Zgłoszenia na szkolenia spadochronowe ››
 

Ośrodek szkolenia lotniczego14.02.2017
Szkolenie Szybowcowe/Samolotowe

Ośrodek szkolenia lotniczego6.02.2017
Szkolenie do licencji pilota Samolotowego i Szybowcowego

Ośrodek szkolenia lotniczego19.08.2016
Szkolenie Wyciągarkowych


zaplanuj sobie szkolenie lotnicze


 
    
Copyright © 1927-2014 Aeroklub Lubelski. Reklama na www . Polityka Prywatności
J.Woźniacki - code | S.Kozik - grafika