Aeroklub Lubelski - Aktualności

Aktualności z maja 2013

24 maja 2013 - Badania lotniczo - lekarskie dla kandydatów do klasy lotniczej

Klasa lotniczaDnia 15.06.2013 w X L.O. przy ul. Wojciechowskiej w Lublinie odbędą się testy sprawnościowe oraz badania lotniczo - lekarskie dla kandydatów do klasy lotniczej.

Wymagane badania laboratoryjne i pozostałe do przedstawienia lekarzowi orzecznikowi:
morfologia krwi, glukoza we krwi, mocz badanie ogólne, Ekg, audiogram.

25 maja 2010 - Badania lotnicze dla Kandydatów do klasy szybowcowej - aktualizacja

Klasa lotnicza12 czerwca 2010 r od godz. 9 w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy przy ulicy Nałęczowskiej w Lublinie odbędą się badania lotnicze dla Kandydatów do klasy szybowcowej (oczywiście inni piloci i skoczkowie również mogą skorzystać z badań).

W tym samym dniu odbędą się na terenie XLO tresty sprawnościowe kandydatów do klasy szybowcowej (szczegóły będą podane na stronie www XLO).

Zgłaszający się na badania wstępne lub okresowe powinni posiadać aktualne badania dodatkowe:

1. Badania laboratoryjne:
– morfologia krwi,
– badanie ogólne moczu,
– poziom glukozy w surowicy krwi (badania wstępne; okresowe-osoby po 40 roku życia),
– poziom cholesterolu w surowicy krwi (po ukończonym 40 roku życia),

2. EKG spoczynkowe (badania wstępne; okresowe-zgodnie z interwałami JAR – FCL-3),

3. Audiogram (badanie wstępne; okresowe-zgodnie z interwałami JAR – FCL-3),

4. Rtg klatki piersiowej (badania wstępne),

5. Rtg kręgosłupa odcinek lędźwiowo-krzyżowy w dwóch projekcjach przednio-tylnej i bocznej na stojąco (badania wstępne kandydatów na skoczków spadochronowych),

6. Fotografia twarzy (badania wstępne).

DALEJ: Aktualności z lipca 2008

Klasa lotnicza29.04.2014
Dni otwarte w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie

Klasa lotnicza24.05.2013